Menu

Leagues Of Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Leagues Of Fortune

Hrací Automat Leagues Of Fortune Zdarma OnlineLeagues of Fortune určitě zaujímá ty nejvyšší příčky mezi výherními automaty společnosti Microgaming. Tento akcí nadupaný výherní automat nabízí hráčům nejen 1024 výherních linií, ale i štědré stacked wild symboly, volná zatočení s lukrativními násobiteli a inovativní hazardní funkci. Jackpot tohoto výherního automatu je limitovaný, protože se nejedná o výherní automat s progresivním jackpotem. I tak se můžete těšit na krásných 37 500 mincí ze základní hry. Tento dobrodružný pětiválec by měl zaujmout milovníky podvodních tematických her.

Hrací Automat Leagues Of Fortune Zdarma Online

 

Leagues of Fortune možná nemá přímo na míru ušité bonusové kolo, ale nabízí opravdovou spoustu volných zatočení. Abyste je spustili, musíte si pouze vytočit kombinaci scatter symbolů a můžete vyhrát až 35 volných zatočení. To ale není zdaleka všechno. Všechna volná zatočení doprovází i úžasný násobitel pěti. Jen si představte sami sebe při získání 35 volných zatočení se všemi dalšími výhrami násobenými pěti. Nemusíte to počítat, celková výhra během volných zatočení může dosáhnout až 150 000 mincí. Scatter symbolem je truhla s pokladem a asi jedinou nevýhodou je, že volná zatočení nemohou být znovu obnovena. Což je škoda, protože se jedná o dnes velmi oblíbenou funkci výherních automatů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti