Menu

Jekyll and Hyde

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jekyll and Hyde

jekyll and hyde online zdarma automatPonořte se do děsivého příběhu doktora Henryho Jekylla, který se po večerech mění v nebezpečného vraha Edwarda Hyda. Téma tohoto známého hororového díla si můžete užít i v automatu zdarma Jekyll and Hyde. Hrát budete s pěti válci a k výhrám vám dopomůže až 1024 možných kombinací. Vedle běžných symbolů a wild symbolů tento online výherní automat nabízí i speciální Jekyll and Hyde symboly.

Automat Jekyll and Hyde Online Zdarma

 

Pokud zkompletujete tři nebo více v řadě, Jekylla ovládne zlo a promění se ve své temné alter ego. Vy tak získáte deset volných protočení a šanci na větší výhry. Hrací automat zdarma se může pochlubit povedenou grafikou i zvuky, které úspěšně budují tajemnou atmosféru. Potěší i zajímavé animace, které se hýbou naprosto plynule, stejně jako software celého automatu. Automat Jekyll and Hyde si určitě rádi zdarma vyzkouší nejen milovníci hororů.

Rádi hrajete výherní automaty, které mají svou vlastní osobnost? Tak co takhle jeden, který má hned dvojitou osobnost? Přesně to vás čeká u tohoto pětiválcového video automatu od společnosti Microgaming. Automat je založený na klasickém románu od Roberta Louise Stevensona s názvem: Podivný případ doktora Jekylla a pana Hyda a přináší vám všechny druhy vzrušujících a mrazivých zážitků. Při jeho hraní se také můžete setkat s nějakými výhrami, a to hlavně díky 243 výherním liniím a bláznivým volným zatočením, ve kterých se setkáte s ďábelským panem Hydem.

Po vizuální stránce je hra velmi temná, ale stále okouzlující. Například klasické symboly hracích karet jsou zahaleny oblaky strašidelného dýmu, což evokuje paranormální magii příběhu. Další herní symboly vykreslují sadu elixírů a smrtelné sérum, které doktor Jekyll používá pro kontrolu jeho transformací. Během základní hry se také setkáte s nádhernou ženou a samotným doktorem Jekyllem. Oba tyto symboly jsou opravdu dotažené do detailu. Nesmí se zapomenout ani na přítomný wild symbol, který vám bude napomáhat k vytvoření výherních kombinací.

Jekyll and Hyde je známým výherním automatem zdarma, který byl vytvořen na motivy stejnojmenného slavného románu. Tento výherní automat zdarma poskytuje dokonce i 3D verzi, kterou si můžete zahrát, pokud máte kompatibilní zařízení s 3D režimem. Tento opravdu pohodový výherní automat má 5 válců a 25 výherních linií. Jeho design včetně grafiky, animací a dalších prvků je jednoduše úžasný a nedá se s ničím srovnat. Ceny však také stojí za to. Nejvyšší výhra činí 1500 dolarů za jedno zatočení. Jedná se vlastně o pokročilý automat se spoustou skvělých funkcí. Jednou z nich je samotný rozsah sázek. Ve srovnání s ostatními hrami máte mnohem více možností od 0,25 až do 80 dolarů. Hodnota mince je také nastavitelná od 0,01 do 1,5 dolaru. Tento fantastický výherní automat zdarma má velmi zajímavou speciální funkci, kterou je expandující wild symbol. Symbol Jekylla funguje jako expandující wild symbol, který vám může přinést neuvěřitelné ceny spolu se spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti