Menu

Peek A Boo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Peek A Boo

Výherní Automat Peek A Boo Online ZdarmaPokud jste velcí fanoušci filmu Krotitelé duchů, pak je na čase, abyste se připojili k lapači duchů Gavinovi v této honbě za strašidly od společnosti Microgaming. Výherní automat Peek-A-Boo má 5 válců a 40 výherních linií, které jsou naplněné zábavou a odpovídajícími cenami. Jakmile spustíte bonusovou volnou hru, vaše šance na výhru se zvýší díky úžasných 1024 výherních linií se super stacked wild symboly a funkcí opětovného roztočení válců.

Výherní Automat Peek A Boo Online Zdarma

 

V této automatové hře můžete chytit hned čtyři druhy strašidel, a to spojením alespoň 3 až 5 symbolů jakýchkoli růžových, oranžových, zelených nebo modrých duchů. Budou na vás cenit své strašidelné zuby a oči, ale nenechte, aby vás tato zlá stvoření vystrašila. Za jejich chycení na vás totiž čekají ceny od 250 do 750 mincí. A například za spojení pěti symbolů lapače duchů Gavina získáte dokonce 1250 mincí.

Naleznete zde také spoustu Peek-A-Boo wild symbolů, které se mohou objevit i v hlavní hře jako částečně seskupené wild symboly. Wild symboly nahrazují všechny ostatní symboly a usnadňují vám tak tvorbu výherních kombinací. To však není jejich jediná vlastnost. Za spojení pěti Peek-A-Boo symbolů na výherní linii vyhrajete nádherných 2500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti