Menu

Mugshot Madness

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mugshot Madness

Výherní Automat Mugshot Madness Online ZdarmaMugshot Madness je velmi speciální výherní automat zdarma. Speciální je nejen díky svému rychlému tempu, akčnosti, dobrodružné povaze, ale také díky nejnovější 3D technologii a napínavosti. Doprovodný příběh tohoto skvělého výherního automatu zdarma připomíná některý z Hollywoodských trháků. Na rozdíl od Hollywoodských filmů ale dokáže v okamžiku změnit váš život.

Výherní Automat Mugshot Madness Online Zdarma

 

Automat má celkem 5 válců a 20 výherních linií. Nejnižší sázka na jednu linii je 5 centů a nejvyšší povolená sázka na linii je 50 centů. Tento výherní automat má pestrobarevný soubor symbolů a všechny z těchto symbolů mohou tvořit výherní kombinace. Asi tím nejdůležitějším symbolem v této hře je wild symbol. V podstatě se zde nachází hned dva wild symboly. Jedním je symbol psa a druhým symbol detektiva Jacka Murphyho. Symbol šerifa je dalším důležitým symbolem, který hraje roli scatteru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti