Menu

Hells Bells

Automat Hells Bells Online ZdarmaHells Bells je již starší, nicméně velice oblíbený automat od společnosti Boss Media. S tímto automatem jste se měli šanci setkat především na starších verzích videoloterijních terminálů SYNOT, kde byl jistě jedním z nejranějších. Především díky jednoduché hratelnosti a relativně vysokým výhrám ze hry se Hells Bells zapsal do povědomí hráčů po celé republice.

Hra na automatu hells bells

Tento automat nabízí 3 válce a 27 výherních linií. To v praxi znamená, že pokud se na každém válci objeví shodný symbol, automaticky vyhráváte, nehledě na postavení symbolu na válci. To je jistě příjemné a dopomůže to k dosažení vysokých výher. Pozadí tvoří barvy ve stylu plamenů. Symboly tvoří ovoce, jako např. třešeň, pomeranč, švestky, citron. Nalezneme zde i další populární automatové symboly, jako sedmičky a bary. Speciální symbol zvonku je divoký, nahrazuje tedy všechny symboly ve hře. Další zajímavý symbol je symbol hrací kostky s nápisem MYSTERY. Při dosažení kombinace třech kostek na válcích získáváte záhadnou výhru, která se mnohdy vyšplhá do opravdu astronomických výšek.

Zvyšování na Hells Bells

Ano, i při hře tohoto automatu je možné zvyšování, tedy dvojnásobení dosažené výhry, přičemž pokud v hazardní hře uspějete, výhru jak již bylo zmíněno zdvojnásobíte, v opačném případě o celou výhru přijdete. Pro velké hráče je tato možnost jistě příjemná.

Kde Hells Bells Hrát?

Na internetu ještě neexistuje místo, kde by byl Hells Bells automat možný hrát zdarma v českém jazyce. Jediné casino, které tuto možnost nabízí je pouze v němčině. Ale tato možnost jistě co nevidět přijde, a vy se o tom dozvíte jako první.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti