Menu

Multiplay 81 Online

Dočkáme se hry Multiplay 81 Online Slot?

multiplay 81 online zdarma automatSrdce každého hráče zaplesá, když slyší název hry Multiplay 81. Tato hra se stala legendární poté, co výrobce E-gaming pustil na českou scénu automat Multilotto, od té doby se ve většíně hráčských srdcí začínal projevovat pojem Multiplay 81.

Proč je automat Multiplay 81 tak populární?

Je to hlavně proto, že výrobce automatu přišel do té doby s unikátní strategií, a to, že tento automat bude mít menší podíl na zisku, než ostatní VLT té doby. Ostatní automaty nabízející stejně, nebo lépe propracované hry byly zastíněny tímto tak návykovým strojem, který když už ve finále “nedal”, vždy nechal hráče tak nějak doufat a v drtivé většině mu nabídl i více, než on sám investoval. Symboly Multiplay na každém válci automatu byly prostě nezastavitelné. Nejen díky tomu je dnes výše zmíněný automat umístěný v 90% heren po celé republice a v každé z nich patří mezi ty nejhranější.

Celkově automaty e-gaming, jako je Multilotto 1 a 2 patří k nejvyhledávanějším strojům dneška a jejich hratelnost je klíčem k úspěchu.

Hra Multiplay 81 online Slot Zdarma je vyjímečná především tím, že násobí výhry, a to velice rafinovaným způsobem. Pokud při Vás stojí štěstí, a symboly Multiplay se Vám seřadí na válcích, Vaše výhra může mít několikanásobně vyšší hodnotu, než bez nich. Pár obyčejných citronů se v kombinaci se zmíněnými symboly může proměnit v opravdu závratnou výhru, protože je násobena.

1 symbol Multiplay = Výhra *2
2 symboly Multiplay = výhra *4
3 symboly Multiplay = výhra *8, a to už je opravdu hezké pokoukání.
4 symboly Multiplay= Nepopsatelný ráj Výher

18 comments

 1. admin napsal:

  Pochlubte se svými zážitky s Automatem Multilay 81! Kolik se Vám podařilo nejvíce vyhrát, a kdo naopak to štěstí neměl?

 2. marcela12 napsal:

  vihra

 3. kevin napsal:

  dobra hra sa mmmi to fess nibi

 4. Richard napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat kde a jak si vyzkouším hru Multiplay 81? Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Richard

  • admin napsal:

   Dobrý den

   Jak jsem již psal v předchozím komentáři, tento automat bohužel zatím na internetu hrát nejde, protože výrobce E-gaming to z nějakého důvodu neschvaluje. Zkraťte si čekání u některého z automatů zdarma zde na stránce. Až bude Multiplay 81 dostupný, uděláme vše pro zpřístupnění automatu ke hře zdarma.

   Hezký den

 5. dejw napsal:

  tak proc tam pisou vyhra? nebo dobra hra?

 6. Pavel napsal:

  čus tak jsem hráč cc pár let nikdy jsem něvěřil že se opravdu satane to co se my stalo padlo my 7-81-7-81-7sáska 25 to už sem opravdu tomu nevěřil ale padlo my to výhra 11000 za 200kč super Herna štístko
  81 je srdce hráče super hra

 7. dosty napsal:

  4 multiplay nejsou sou jen 3 a to mi rekly lidi co hrajou treba 10 let ze4 nejsou jen 3

  • admin napsal:

   Je pravda, že přímo za dosažení čtyř symbolů Multiplay 81 na válcích automatu žádnou výhru neobdržíte, čtvrtý Multiplay pomůže ale v násobení všech symbolů na obrazovce, a celková výhra se tak o dost zvětší.

 8. ivan napsal:

  Rad hraju automaty a chcy vyhravat

 9. slavo napsal:

  su dobri

 10. slavo napsal:

  multi lotto

 11. slavo napsal:

  chcem hrac automati
  ň

1 Pings/Trackbacks for "Multiplay 81 Online"
 1. […] vybaven jednou velice příjemnou věcí. Tou je násobení výher, podobně jako u automatu Multiplay 81. Multiplay je v současnosti jedním z nejvíce hraných automatů v kamenným hernách, ale Joker […]

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti