Menu

Wicked Witch

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wicked Witch

Výherní Automat Wicked Witch Online ZdarmaJedná se o skvělý výherní automat zdarma, který je protkaný mocnou magií. Černá magie je jedním z těch nejoblíbenějších témat výherních automatů a byla už vytvořena celá řada výherních automatů zdarma s tímto tématem, ale pouze pár, včetně tohoto, se podařilo dostat se až na špičku v oblíbenosti u hráčů. Tento úžasný výherní automat zdarma je skvělým výtvorem vývojářské společnosti Habanero a jako všechny výherní automaty zdarma, které tato společnost vytvořila, má i tento automat perfektní grafickou stránku, animace a další mediální prvky. Čarodějnice z tohoto výherního automatu je opravdu realistická.

Výherní Automat Wicked Witch Online Zdarma

 

Na druhou stranu jde ale také o tu nejkrásnější čarodějnici, kterou jsem kdy viděl. Vůbec vás nevyleká, místo toho vám nabídne pytle plné peněz stejně často, jak často jen dokážete zobrazit wild symboly. Pozadí automatu, grafická stránka, animace i další symboly jsou vytvořeny opravdu skvěle a nádherně vyobrazují tu tmavou stránku celé hry. Rozvržení automatu je klasické. K dispozici máte 5 válců a 20 výherních linií, které jsou fixní. Tyto výherní linie využijte pro své sázky a při tom sledujte válce, abyste objevili každou novou výherní kombinaci. Hodnota vašich výher závisí na hodnotě vaší sázky. Chcete-li vyhrát vysoké částky, musíte podstoupit riziko a vsadit si tu nejvyšší sázku. Je to velmi jednoduché. Stačí využít tlačítko pro maximální sázku. K dispozici máte také funkci automatické hry a po každé získané výhře ji můžete vynásobit hraním bonusové hazardní mini hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti