Menu

Transylvania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Transylvania

Hrací Automat Transylvania Online ZdarmaVýherní automat Transylvania zpracovává téma, při kterém vám bude tuhnout krev v žilách. Nevytvářejte si ale žádné předčasné závěry. Tento výherní automat online patří mezi absolutní jedničku a úspěšně čelí všem ostatním upířím hrám.

Jakmile se vám tento automat otevře, tak na první pohled poznáte, že si ho dokáže užít naprosto každý. Když začnete hrát, tak na okolní svět úplně zapomenete. Zahrnou vás intenzivní strašidelné zvuky, které vás naprosto vtáhnou do hry. Navíc na vás čekají i speciální funkce, které vám pomohou k dosažení na ty nejvyšší výhry.

Hrací Automat Transylvania Online Zdarma

 

Výherní automat Transylvania má celkem 5 válců a 20 výherních linií. Na válcích se objevuje celkem 5 postav a každá z nich vám vyplatí jinou výhru. Wild symbol vám pomůže získat výhru až v hodnotě 5000 mincí. Pro to stačí pouze spojit 5 wild symbolů na jedné aktivní linii směrem zleva doprava. Všechny výhry jsou vypláceny podle tabulky výplat a wild symbol nemůže nahradit pouze scatter symbol a bonusový symbol. Tento výherní automat má také režim automatické hry. Když tuto možnost využijete, tak bude automat sázet automaticky za vás.

Speciální herní symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je krvežíznivý vlkodlak. Vlkodlakovi tesáky jsou navíc pokryty krví. I ostatní symboly ale odpovídají hororovému tématu tohoto automatu. Bonusové kolo je aktivováno symbolem pavouků z Drákulova hradu a scatter symbol má podobu strašidelného domu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti