Menu

Douguies Delights

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Douguies Delights

Douguies Delights Automat Online ZdarmaVýherní automat Douguie’s Delights je inspirován americkým stylem fast foodových jídel, jako jsou hot dogy, pizza nebo burgery. Tento výherní automat ale není pouze o jídle, které Američani milují. Je také o celé Americe a amerických patriotech. Samotné logo automatu zobrazuje slavné proužky s hvězdami, které napodobují americkou vlajku. Pokud jste tedy hrdí na to, že jste Američany, tak je tento výherní automat určen právě pro vás.

Douguies Delights Automat Online Zdarma

Tento výherní automat se soustředí na téma fast foodů s některými odkazy i na symbolické ikony Ameriky. Uvidíte tak například vlající vlajku i lahodný jablečný koláč. Design automatu nicméně nebude asi příliš lákat hráče, kteří nejsou fanoušky USA a nevyžívají se v oslavách čtvrtého července.

Výherní automat Douguie’s Delights obsahuje celkem 5 válců s 9 výherními liniemi a spoustou speciálních funkcí, jako jsou spiny zdarma, scatter symboly a bonusové hry. Maximální výplata činí 50 000 dolarů, což je velmi slušná částka a skvělý důvod, proč si zrovna tento výherní automat zahrát. Ovládací prvky automatu jsou standardní s dispozicí automatické hry. Nenarazíte zde ale na progresivní jackpot.

Speciální funkce

Hvězdy a proužky jsou wild symbolem tohoto výherního automatu a mohou nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a bonusových symbolů. Scatter symbolem je obrázek plešatého orla, který je dalším příspěvkem k americkému patriotismu. Scatter symbolem je pak Socha Svobody.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti