Menu

Viking and Striking

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Viking and Striking

Automat Viking and Striking Online ZdarmaTento výherní automat zpracovává téma, které si zamilovala už spousta vývojářů. Téma, o kterém mluvíme, vyobrazuje slávu a třpyt červeného koberce, a i když vám může připadat, jako kdyby všechny výherní automaty zpracovávající Hollywoodské téma, byly stejné. V tomto případě tomu tak ale není.

Automat Viking and Striking Online Zdarma

 

Pokud chcete zažít něco jiného a jedinečného, tak je tento výherní automat určen přesně vám. Cesta zpět časem, kterou při hraní tohoto výherního automatu online podstoupíte, vám přinese hodně slibných okamžiků. Automat vypadá naprosto úžasně a jeho design je opravdovou špičkou. Hudba je reálná a grandiózní. Navíc skvěle ladí k tomuto tématu a byla k automatu vytvořena opravdu na míru.

Válce automatu jsou uprostřed herního pole a jejich okolí je nádherně vyzdobeno. Jednotlivé symboly jsou navrženy neodolatelně a vše je ve svém vlastním měřítku jedinečné. Hraním tohoto automatu tak rozhodně neuděláte žádnou chybu. Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Ovládací prvky jsou intuitivní a rozpozná je opravdu každý včetně úplných začátečníků. Herní rozhraní tak jde označit za uživatelsky přátelské.

Jak vyhrát

Ovládací panel obsahuje pole pro celkovou výhru, celkovou sázku, sázku na výherní linii, počet výherních linií, automatickou hru, tabulku výplat a stav herního účtu. Doprovodná hudba je napínavá a nezapomnělo se ani na wild symboly, které vám pomohou dotvořit výherní kombinace. Další speciální funkcí je scatter symbol, který při zobrazení minimálně třech aktivuje spiny zdarma. Díky nim získáte spoustu výher bez naprosto žádného rizika.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti