Menu

Black Diamond

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Black Diamond

Black Diamond Automat Online ZdarmaBlack Diamond je čistý a ostrý výherní automat, který se vyznačuje vybroušeným metalovým rámem s detailně vyobrazenou prací světla odrážejícího se od diamantů, díky čemuž se jednotlivé symboly zdají ještě profesionálnějšími. Automat má celkem 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. V nabídce jsou i spiny zdarma, které můžete aktivovat spolu s náhodným bonusem. Hlavní atrakcí tohoto automatu je ale velmi snadná a plynulá hra, která vám přinese šanci vyhrát slušné peněžní částky. Zahrát si můžete také v režimu automatické hry a jednoduše tak celou hru pouze sledovat.

Black Diamond Automat Online Zdarma

Na pozadí tohoto výherního automatu zdarma jsou vyobrazeny hory, které vypadají velmi hladce a uměle. Jednotlivé symboly se pak na černém pozadí skvěle vyjímají a na vašem počítači nebo mobilním telefonu budou vypadat velmi kontrastně. Každý drahý kámen má v tomto výherním automatu jinou barvu. Narazit můžete například na smaragdy i rubíny. Velmi zářivá je i použitá oranžová barva, zlaté cihly a černý wild diamant s modrým pozadím. Běžné symboly při vytvoření výherní kombinace také září. Ve hře je navíc i náhodný bonus se spiny zdarma.

Speciální symboly

Žlutý diamant je tím nejhodnotnějším symbolem hry. Při spojení 5 těchto symbolů bude hráčům vyplaceno 6000 mincí. Wild symboly vám vyplatí svoji vlastní výhru pouze při spojení 5 wild symbolů. V tom případě získáte také 6000 mincí. Dalšími dvěma speciálními symboly jsou scatter symbol, který má podobu červeného diamantu s nápisem scatter a bonusový symbol, který má podobu třech zlatých cihel.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti