Menu

Aladdins Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aladdins Treasure

Hrací Automat Aladdins Treasure Online ZdarmaVýherní automat Aladdin’s Treasure se rozkládá na 5 válcích s 50 výherními liniemi. Tento automat vám nabídne násobitele výher, spiny zdarma a bonusové funkce. Výherní automat zároveň nemá příliš daleko do kapsy a je tak znám jako jeden z těch nejlepších výherních automatů, které si můžete zahrát a vyhrát při tom spoustu peněz.

Hrací Automat Aladdins Treasure Online Zdarma

 

Každý z pěti válců tohoto automatu obsahuje 4 symboly, na kterých je ukrytý Aladinův poklad. Poklad je při tom skrytý právě pro ty hráče, kteří ho hledají. Tak se uvolněte a jednoduše zatočte válci. Poklad se vám vyjeví v tu správnou chvíli. Počet výherních linií tohoto výherního automatu je fixní a tak se nebudete muset nijak starat o to, kolik výherních linií aktivovat. Minimální sázka na linii pak činí 0,01 a maximálně si můžete vsadit až 0,50 dolarů. Dohromady tak celková sázka dosahuje od 0,50 do 25 dolarů. Výhry získáte vždy po spojení alespoň tří stejných symbolů a jejich hodnota začíná na desetinásobku vaší sázky. Jackpot pak činí 1000x hodnotu vaší sázky a bude vám vyplacen po spojení pěti Aladinů.

Funkce

Tento hrací automat online byl navržen velmi šikovně s využitím grafiky s vysokým rozlišením. Pozadí automatu zobrazuje arabský bazar, který je plný malinkatých stánků. Mezi symboly se zde objevuje řada velmi známých postav z povídky o Aladinovi, jako je například zlý kouzelník, princezna, džin a samotný Aladin. I klasické symboly, které se v automatu nachází, mají nádech Blízkého východu. Doprovodná hudba vás seznámí s tradičními arabskými rytmy se speciálními zvukovými efekty pro oznámení výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti