Menu

Monkey 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Monkey 27

Hrací Automat Monkey 27 Online ZdarmaV tomto výherním automatu zdarma na vás čekají celkem 3 válce a 27 výherních linií, a právě proto se jmenuje Monkey 27. Jedná se o opravdu jedinečnou hru z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming, kterou si můžete zahrát kdekoli a kdykoli chcete. Jednoduché roztočení válců nebo spuštění automatové hry a pozorování točících se válců je skvělou zábavou. Zvláště ta část, kdy jsou vám vypláceny výhry. Jedním ze symbolů je šašek, který se na vás při zobrazení na válcích pěkně zasměje. Grafický design a rozvržení automatu je opravdu pěkné a automat se tak skvěle vleze i do vašeho mobilního telefonu. A na rozdíl od pětiválcových výherních automatů není nijak zdeformován. Díky jeho průměrné výši sázek můžete hrát téměř donekonečna.

Hrací Automat Monkey 27 Online Zdarma

 

K tomu navíc je tento hrací automat velmi jednoduchý a jeho téma je klasické ovocné. Mimo ovocných symbolů narazíte i na dolarové znaky. Wild symbolem je šašek, který vám za čistou výherní kombinaci vyplatí 100x hodnotu vaší sázky. Třemi dolarovými znaky aktivujete 15 až 25 spinů zdarma, které vám vyplatí dvojnásobné výhry. Zaměřte se ale také na symboly melounů, které vám vyplatí 30x hodnotu vaší sázky. Stačí na válcích zobrazit tři melouny na výherní linii. Nicméně výherních linií je zde tolik, že vám v podstatě stačí symboly zobrazit na každém válci a výhru máte zaručenou. A co víc, tento výherní automat zdarma je velmi štědrý. Tak neváhejte a zahrajte si.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti