Menu

777 Golden Wheel

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

777 Golden Wheel

Automat 777 Golden Wheel Online ZdarmaNáš svět je plný neobjevených záhad a jednou z nich je i pověst o zlatém kole, které bylo v dávných dobách ukryto a čeká, až ho někdo spolu s drahokamem a spoustou kouzelných tajemství objeví. Výherní automat 777 Golden Wheel pro vás má nachystaných 5 válců a 20 výherních linií.

Automat 777 Golden Wheel Online Zdarma

 

Tento výherní automat vypadá jako kasinová hra z jiného světa, do které se mohou dostat pouze ti vybraní hráči. Na ně budou čekat poklady, které ale není vůbec jednoduché získat. O intenzivní a napínavý zážitek se ale postarají i bonusové funkce.

Tento výherní automat obsahuje celkem 12 herních symbolů, z nichž některé jsou pouze klasickými symboly, které můžete očekávat na válcích téměř každého výherního automatu. Jedná se o symbol trojité sedmičky a symbol Bar. Pokud ale získáte jeden z těchto symbolů v plném počtu, tak se můžete těšit na 800 mincí. Vyhrát můžete ale už za zobrazení dvou těchto symbolů, a to 5 mincí.

Speciální herní funkce

Wild symbol tohoto výherního automatu je symbol 777, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly. Tento symbol se zobrazuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Při jeho zobrazení na válcích navíc získáte jeden re-spin zdarma. Tento výherní automat si můžete zahrát již při vsazení 0,02 mince a maximální sázkou je 50 mincí. Automatickou hru můžete nastavit na 10, 25, 50, 75 a 100 her. Automatická hra celý průběh hraní urychlí a zažijete tak více zábavy. Automatickou hru při tom můžete zastavit kdykoli v jejím průběhu. Počet výherních linií v tomto výherním automatu je nastaven fixně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti