Menu

Booming Seven

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Booming Seven

Vyherni automat Booming Seven online zdarmaVýherní automat Booming Seven zdarma nabízí hráčům retro zábavu stejně jako klasická stará kasina. Zahrát si tak můžete na něčem podobném fyzickým pákovým hracím automatům a pozadí tohoto hracího automatu zobrazuje salón opravdového kasina. Chcete-li v této hře zvýšit nebo snížit své sázky, stačí k tomu použít tlačítka + a -, která jsou umístěna na levé straně válců. V levém horním rohu můžete spatřit symbol ozubeného kolečka. Po jeho rozkliknuti zde můžete nastavit hodnotu sázky na výherní linii a počet aktivních výherních linií. Pamatujte si ale, že výše vašich výher závisí na výši vašich sázek a na počtu aktivovaných výherních linií.

Vyherni automat Booming Seven online zdarma

 

Při každém získání výhry máte možnost zahrát si hazardní hru. Jednoduše stiskněte tři tlačítka na spodní straně hrací obrazovky. Symboly, na které v tomto výherním automatu zdarma narazíte, jsou ananasy, zvony, třešně, pomeranče a citróny. Scatter symbol má podobu červené sedmičky. Znamená to, že tento symbol vám vyplatí výhry nezávisle na jeho pozici na válcích. Chcete-li ale získat jak peněžní výhry, tak i spiny zdarma, musíte kdekoli na válcích zobrazit tři tyto symboly. Wild symbol má v tomto výherním automatu zdarma podobu zlatých cihel. Můžete ho tak použít k nahrazení všech ostatních hracích symbolů mimo symbolů červených sedmiček. Wild symboly jsou tak skvělými pomocníky při tvoření dodatečných výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti