Menu

The Vikings Endorphina

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Vikings Endorphina

Výherní automat The Vikings se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a jeho téma bylo inspirováno obávanými norskými mořeplavci. Mimo nádherné grafiky na vás tak čeká například i náčelnice Vikingů. Celý tento výherní automat má mírně erotický nádech.

Automat The Vikings Endorphina Online Zdarma

 

Tento výherní automat se vyznačuje průměrným rozptylem a zahrát si ho můžete i zdarma díky jeho demo verzi.

Sázky a funkce

Výherní automat byl zasazen do prostředí Severního ledového oceánu do jedné ledové jeskyně, která má nádherně vytvarované krápníky. Symboly tohoto automatu jsou jeho hlavní atrakcí a na spodní straně herní obrazovky naleznete také menu, které slouží k nastavení všech hodnot. Do pohybu můžete dát všech 20 výherních linií najednou, ale také můžete nastavit nižší počet aktivních výherních linií. Nezapomeňte si nastavit také počet vsazených mincí na každou výherní linii a jejich hodnotu.

Součástí tohoto výherního automatu je také hazardní hra, ve které můžete své výhry zdvojnásobit.

Bonusy a symboly

Když stisknete tlačítko Menu, tak se před vámi zobrazí tabulka výplat. Můžete tam najít symboly s nižší hodnotou, jimiž jsou karetní symboly od 10 až po eso. Mezi symboly s vyšší hodnotou patří Vikingové, vikingské lodě, váleční koni a pevné štíty. Tou nejvyšší odměnou, kterou vám standardní symboly vyplatí, je 1000x hodnota vaší sázky na výherní linii.

Wild symbolem tohoto výherního automatu je dlouhý člun, který obsahuje i drobnou animaci a majestátně se tak vznáší na blankytných arktických vodách. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo vikingské lebky. Touto scatter lebkou totiž budou aktivovány stacked wild symboly. Aktivovány budou spiny zdarma, kterých je celkem 12, a k nim budou přidány tyto dodatečné wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti