Menu

Temple of Luxor

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Temple of Luxor

Automat Temple of Luxor Online ZdarmaVýherní automat Temple of Luxor vám nabízí spoustu zábavy odlišující se od ostatních výherních automatů jedinečným designem a vizuálními prvky. Na první pohled vám bude připadat, že je jeho herní obrazovka rozdělena na dvě části a na válcích zahlédnete starobylé africké symboly. Když se ale do hry ponoříte o trošku více, tak v ní rozeznáte starověký Egypt. A že vás to tak nepřekvapuje? Egypt je tématem tolika výherních automatů, ale tento automat je mnohem lépe graficky zpracovaný. Zkuste si nejdřív zahrát tento výherní automat zdarma pro jeho lepší porozumění.

Automat Temple of Luxor Online Zdarma

 

Na dvou obrazovkách se zde nachází pět válců. Obě obrazovky jsou od sebe odděleny sloupem s hieroglyfy a celkem se na těchto deseti válcích nachází 100 výherních linií. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří čtyři egyptští bohové. Tito bohové představují ty nejhodnotnější herní symboly. Wild symbol si nemůžete splést s ničím, protože tento symbol nese obrovský nápis WILD. Bonusová funkce tohoto výherního automatu zdarma je něčím velmi běžným, i když může vyplatit výhru až v hodnotě 5000násobku vaší sázky. Za dva symboly nilského kříže zobrazených kdekoli na válcích aktivujete nejdříve 10 spinů zdarma.

Obě dvě sady válců se následně spojí dohromady a uprostřed nich se bude nacházet pilíř představující wild válec. Můžete si pak zahrát s oběma sadami válců a s 50 výherními liniemi. Za zobrazení dalších bonusových symbolů aktivujete více spinů zdarma a budete mít ještě více možností na získání obrovských výplat. Pokud chcete v tomto výherním automatu zdarma vyhrát pořádnou sumu peněž, tak se na bonusové kolo zaměřte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti