Menu

Hercules Magnus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hercules Magnus

Automat Hercules Magnus Online ZdarmaHercules Magnus je výherní automat ve stylu stíracích losů, který je naprosto epický. Ve srovnání s ostatními stíracími losy, které jsou na trhu dostupné, vás tento výherní automat naprosto ohromí. Pozadí automatu vás okamžitě upoutá a navíc si tento výherní automat můžete zahrát jak na počítači, tak i na všech mobilních přístrojích.

Automat Hercules Magnus Online Zdarma

V řecké mytologii je Herkules známý jako Diův syn, který má neuvěřitelnou sílu. Tento výherní automat je tímto tématem z řecké mytologie inspirován a na jeho pozadí se tak nachází Akropolis, která se tyčí na vrcholku kamenité skály a působí na vás naprosto mýtickým dojmem. Z oblohy se na zem v pravidelných intervalech snáší blesky, které herní obrazovku osvětlují zářivou modrou barvou. Všechny tyto prvky dohromady vytváří naprosto jedinečnou herní atmosféru.

Jak vyhrát

Tento herní automat zdarma obsahuje orámované hrací pole o velikosti 3×3, což je pro stírací losy velmi typické. Všech 9 herních symbolů se nachází pod svrchní stíratelnou vrstvou. Ke stírání jednotlivých polí můžete využít velkou zlatou minci. Všechna hrací pole můžete setřít manuálně, nebo také využijte tlačítka pro automatické setření a automat to udělá za vás. Nezávisle na tom, jak pole odhalíte, vaše výhry zůstanou stejné. Výběr metody odhalení výher je tak jen a jen na vás. Výchozí sázka tohoto automatu je nastavena na 0,5 a za tuto částku můžete dosáhnout na jackpot v hodnotě až 50 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti