Menu

Hercules Magnus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hercules Magnus

Automat Hercules Magnus Online ZdarmaHercules Magnus je výherní automat ve stylu stíracích losů, který je naprosto epický. Ve srovnání s ostatními stíracími losy, které jsou na trhu dostupné, vás tento výherní automat naprosto ohromí. Pozadí automatu vás okamžitě upoutá a navíc si tento výherní automat můžete zahrát jak na počítači, tak i na všech mobilních přístrojích.

Automat Hercules Magnus Online Zdarma

V řecké mytologii je Herkules známý jako Diův syn, který má neuvěřitelnou sílu. Tento výherní automat je tímto tématem z řecké mytologie inspirován a na jeho pozadí se tak nachází Akropolis, která se tyčí na vrcholku kamenité skály a působí na vás naprosto mýtickým dojmem. Z oblohy se na zem v pravidelných intervalech snáší blesky, které herní obrazovku osvětlují zářivou modrou barvou. Všechny tyto prvky dohromady vytváří naprosto jedinečnou herní atmosféru.

Jak vyhrát

Tento herní automat zdarma obsahuje orámované hrací pole o velikosti 3×3, což je pro stírací losy velmi typické. Všech 9 herních symbolů se nachází pod svrchní stíratelnou vrstvou. Ke stírání jednotlivých polí můžete využít velkou zlatou minci. Všechna hrací pole můžete setřít manuálně, nebo také využijte tlačítka pro automatické setření a automat to udělá za vás. Nezávisle na tom, jak pole odhalíte, vaše výhry zůstanou stejné. Výběr metody odhalení výher je tak jen a jen na vás. Výchozí sázka tohoto automatu je nastavena na 0,5 a za tuto částku můžete dosáhnout na jackpot v hodnotě až 50 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti