Menu

Mega Love

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mega Love

Výherní Automat Mega Love Online ZdarmaVýherní automat Mega Love je automatovou hrou ve formě stíracích losů. Tento výherní automat je určen právě pro vás, pokud si chcete zahrát hru s vysokými výplatami, snadnými výhrami a velmi jednoduchými pravidly. Jak jsme již zmínili, nejedná se o klasický výherní automat. Jde o stírací losy s okamžitými výhrami, které byly převedeny do digitální formy. Pokud tomu stále nerozumíte, tak tento výherní automat nemá žádné válce nebo výherní linie a nečekejte ani žádné speciální bonusové funkce.

Výherní Automat Mega Love Online Zdarma

 

Tento hrací automat stojí za to nezávisle na tom, zda chcete hrát za opravdové peníze nebo jen tak na zkoušku. Během hraní ale nenarazíte na žádné speciální funkce. Hraní tohoto výherního automatu je velmi jednoduché. Výhry ale nejsou až tak časté, o čemž vás přesvědčí procento návratnosti k hráči v hodnotě 94,9 %. Není to tedy ten nejlepší způsob na zbohatnutí. Neočekávejte, že vyhrajete příliš mnoho, ale menších výher je zde velká spousta.

Jak vyhrát

Jak znázorňuje tabulka výplat, tento výherní automat obsahuje 11 různých symbolů a vy získáte výhru, pokud dokážete objevit tři stejné symboly. Tento výherní automat se rozkládá na herním poli o velikosti 3×3, takže tvoření výherních kombinací není až tak obtížné. Ne všechny výherní kombinace ale platí stejné výhry. Tou nejnižší výhrou je 0,50 mincí a nejvíce můžete vyhrát celkem 5000 mincí. Pro zahájení hry stačí, když zakoupíte nový los a jednotlivé pole na herní ploše setřete. Tak odhalíte jednotlivé symboly a při odhalení třech stejných symbolů se můžete těšit z vaší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti