Menu

Zhao Cai Jin Bao

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Zhao Cai Jin Bao

Hrací Automat Zhao Cai Jin Bao Online ZdarmaNázev výherního automatu Zhao Cai Jin Bao znamená v čínštině doslova: přejeme vám velké bohatství a blahobyt. Jedná se o běžnou frázi, která je používána při oslavách čínského Nového roku.

Hrací Automat Zhao Cai Jin Bao Online Zdarma

 

Tento výherní automat si můžete zahrát na všech platformách společnosti Playtech a k dispozici budete mít 5 válců a 9 výherních linií. Specialitou tohoto automatu je vyplácení výher v obou směrech, proto výherní kombinace můžete tvořit zleva doprava i zprava doleva. Nejvyšší nabízená výhra dosahuje 500 000 kreditů. Mimo scatter symbolů a wild symbolů vám ale tento výherní automat nenabídne žádné další speciální funkce.

Herní symboly

Čínský nový rok je velmi důležitou čínskou oslavou, která se vyznačuje spoustou dobrého jídla, ohňostroji a vinšováním prosperity a blahobytu. Součástí automatu jsou dračí kostýmy, které se účastní tradičního dračího tance. Zahlédnout můžete také symbol lva ochránce, který je zde vyobrazen v celé své kráse. Nezapomnělo se ani na fénixe, kapra nebo Jing a Jang. Wild symbolem tohoto automatu je muž v tradičním kimonu. Scatter symbolem je pak zlatý klobouk. Mezi symboly s nízkou hodnotou patří symboly hracích karet od 9 až po eso, ale i všechny tyto symboly mají něco společného s oslavami. Příkladem je symbol 9, který obsahuje malý pomeranč, který se tradičně dává malým dětem, nebo eso, které obsahuje červenou obálku, která se zase tradičně dává svobodným lidem nebo dětem pro přání štěstí.

Sázky se v tomto automatu mohou pohybovat od 0,01 do 100 kreditů na každou výherní linii. Při hraní s maximální sázkou můžete za pět symbolů lvů na jedné výherní linii vyhrát 500 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti