Menu

Age of Gods Goddess of Wisdom

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Age of Gods Goddess of Wisdom

Age of Gods Goddess of Wisdom Automat Online ZdarmaAge of the Gods: Goddess of Wisdom je výherní automat od společnosti Playtech, který se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. V průběhu vašeho hraní se dozvíte vzrušující příběh o Athéně, která byla velmi mocnou řeckou bohyní. A to se projeví i během vašeho hraní, kdy vám tato vznešená bohyně nabídne spiny zdarma s bonusovým násobitelem výher nebo také expandující wild symboly.

Age of Gods Goddess of Wisdom Automat Online Zdarma

 

Antická řecká mytologie obsahuje celou řadu bohů a bohyň a dnes již existuje spousta výherních automatů, které se tímto tématem zabývají. Tento výherní automat je ale opravdu jedinečný. Soustředí se pouze na bohyni Athénu, která je velmi důležitou členkou řeckého božstva. Athéna je velmi moudrou bohyní války, ale její inteligence se projevuje také vynikajícími schopnostmi v matematice nebo právu.

Vlastnosti, které byly Athéně přiřazovány, zahrnují například i velmi mírný temperament. Na rozdíl od všech ostatních bohů byla Athéna považována za naprostého kliďase a bojovala jen v případech, kdy se jednalo o oprávněnou kauzu.

Symboly výherního automatu

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří různé historické prvky, které byly s Athénou spojovány. Na válcích proto můžete narazit například na štít, stříbrné sandály, překrásnou helmu a zlaté plátové brnění. Chybět nesmí ani větvička s olivami a symboly klasických hracích karet. Celá grafická stránka automatu na vás bude působit svěže, příjemně a přenese vás na samotný vrcholek hory Olymp. Válce automatu byly také orámovány v klasickém řeckém stylu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti