Menu

Shaolin Fortunes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shaolin Fortunes

Výherní Automat Shaolin Fortunes Online ZdarmaSpousta hráčů výherních automatů má v oblibě tajemná témata, a pokud je takové téma spojené se starověkou kulturou, jako je například ta čínská, tak jeho popularita ještě více roste. Tento výherní automat splňuje oba dva tyto prvky a přidává k nim ještě šaolinské Kung-Fu. Není tak vůbec žádnou záhadou, že se tento výherní automat stal mezi hráči jedním z nejoblíbenějších herních automatů zdarma. Po pravdě na trhu s výherními automaty nenarazíte na žádný jiný výherní automat, který zpracovává téma čínské kultury a šaolinského řádu zároveň. Tento výherní automat zdarma obsahuje klasických 5 válců se třemi řádky a 243 výherními liniemi.

Výherní Automat Shaolin Fortunes Online Zdarma

 

Je tak naprosto jasné, že hráči tohoto nádherného výherního automatu zdarma budou mít spoustu příležitostí na získání výher. Grafická stránka i animace tohoto automatu jsou naprosto úžasné. Jsou navrženy k naprosté dokonalosti a použity právě tak, aby život starověkých šaolinských mistrů vyobrazili co nejlépe. Díky těmto i ostatním mediálním prvkům se při hraní automatu budete cítit, jako byste se v nějakém chrámu doopravdy nacházeli. Použité symboly jsou velmi výstižné. Mezi ty nejdůležitější symboly patří wild symbol a scatter symbol. Wild symbol má podobu zvonu a při tvorbě výherních kombinací může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbol má podobu šaolinského mistra. Tyto dva symboly doplňuje také bonusová mini hazardní hra. Je to mírně riskantní ale velmi zábavná hra, která vám přinese několikanásobné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti