Menu

The Pinguizz

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Pinguizz

Automat The Pinguizz Online ZdarmaVýherní automat Pinquizz vám nabídne pohled na nádhernou zasněženou krajinu a na pozadí zazní i veselé tóny koled. Využijte této jedinečné příležitosti a zahrajte si tento zimní automat. I když ne vždy je přítomnost sněhu na horách znakem oslav Vánoc.

Automat The Pinguizz Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 25 výherních linií, které jsou na okrajích válců označeny námrazou. Počet válců tohoto automatu je 5. Výherní automat Pinquizz vypráví příběh o jedné nefungující rodině tučňáků, kteří se snaží dosáhnout na ty nejvyšší výhry a vyplatit vám tak ty nejvyšší odměny. A jako kdyby toho nebylo málo, tak byl tento výherní automat vytvořen pomocí HD grafiky. A těšit se zde můžete i na další speciální funkce.

Každý člen této podivné skupiny vám předvede jiný skok do vody, který je následně bodově ohodnocen porotou. Získané bodové ohodnocení se může změnit v peněžní odměnu, ale pouze v případě, že tučňáci okouzlí diváky. Celý tento výherní automat zdarma je velmi živý a veselý a každý si ho velmi rychle oblíbí.

Speciální funkce automatu

Speciální funkce tohoto výherního automatu obsahuje spiny zdarma, díky kterým mohou hráči dosáhnout na velmi štědré odměny. V rámci bonusové hry se spiny zdarma můžete roztočit válce až 60x a vy tak získáte jedinečnou příležitost vyhrát spoustu peněz bez utracení jediného centu.

I když je tento výherní automat zasazen do ledového prostředí, dotkne se vašeho srdce tak, že ho nebudete chtít přestat hrát.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti