Menu

Crazy Jelly

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crazy Jelly

Crazy Jelly Automat Online ZdarmaCrazy Jelly je výherní automat, který se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a vytvořila ho společnost Platipus. V tomto výherním automatu si můžete vsadit od 0,01 do 0,20 dolarů. Maximální celková sázka tak činí 2 dolary.

Crazy Jelly Automat Online Zdarma

 

Výherní linie vám v tomto výherním automatu vyplatí výhry ve všech směrech. Znamená to, že výherní kombinace můžete tvořit jak zleva doprava, tak i zprava doleva. Výhry budou záviset na konkrétních symbolech, ze kterých výherní kombinaci sestavíte. Pokud se na jedné výherní linii zobrazí více výherních kombinací najednou, bude vám vyplacena pouze ta nejvyšší výhra.

Wild symbol se může zobrazit na druhém, třetím a čtvrtém válci a může expandovat tak, že dosáhne na další válce. Když se objeví nový wild symbol během bonusové hry, expanduje a i ostatní wild symboly, které se na válcích zobrazili dříve, budou stále na své pozici.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují gumové pejsky, gumové želé ve formě chlupatých mazlíčků, gumové kočky a gumové medvídky. Pokud při hře získáte bonusovou hru, zobrazí se wild symbol na druhém, třetím a čtvrtém válci. Výhry tohoto výherního automatu pak budou vždy zahrnovat wild symboly.

Každá výhra vám bude okamžitě vyplacena na váš herní účet. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je gumový medvídek. Za 5 gumových medvídků získáte 250 mincí. Čtyři gumoví medvídci vám přinesou 200 mincí a za tři gumové medvídky vyhrajete 50 mincí. Za červené kotě získáte maximálně 120 mincí a růžové koťátko vám vyplatí maximálně 60 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti