Menu

Arabian Tales

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Arabian Tales

Hrací Automat Arabian Tales Online ZdarmaVýherní automat Arabian Tales pro vás připravila společnost Platipus na téma povídek o Šeherezádě. V tomto automatu se proto také můžete setkat se stejnými postavami, jako v povídkách tisíce a jedné noci. Jsou ze přítomni vládci, džinové, sluhové i chytráci. Nechte se tímto výherním automatem přenést na Blízký východ a nechte se ubytovat v jednom z malebných arabských pohostinství. Je na čase užít si tuto jedinečnou kulturu a při tom získat spoustu výher.

Hrací Automat Arabian Tales Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 6 válcích s 50 výherními liniemi. K dispozici ale nebudete mít žádný progresivní jackpot, volbu maximální sázky ani násobitele výher.

Wild symbol má funkci nahrazení všech ostatních herních symbolů mimo bonusového symbolu. Bonusový symbol se může zobrazit na prvním, druhém nebo třetím válci a aktivuje bonusovou hru.

Bonusová hra se skládá ze tří kol. Prvním krokem je vybrat si mezi třemi dveřmi. Snažte se zvolit takové dveře, za kterými najdete další speciální funkci.

Speciální funkce automatu

Bonusová funkce se spiny zdarma obsahuje expandující posunující se wild symbol, který se může rozšířit na celý válec. Po každém spinu se tento wild symbol posune tak, aby byl na sousedním válci. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusového symbolu. Další úroveň bonusové hry vám nabídne 5 kouzelných lamp. Z nich si můžete vybrat pouze jednu. Podle toho, jakou lampu si vyberete, získáte 5, 7, 9, 12 nebo 15 spinů zdarma. Třetím bonusovým kolem jsou vyhrané spiny zdarma se získanou speciální funkcí. Pokud při spinech zdarma zobrazíte znovu bonusové symboly, aktivujete dalších 5 spinů zdarma navíc.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti