Menu

Mr. Bling

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mr. Bling

Automat Mr. Bling Online ZdarmaMr. Bling je super pohodový výherní automat zdarma, který byl inspirován Hip Hopem a rapovou muzikou. Hip Hop a rap není při tom jen hudební styl, ale jedná se o opravdovou revoluci v hudebním průmyslu, která v osmdesátých letech minulého století zaplavila naprosto celý svět. Díky Hip Hopu a rapu vznikly legendy, jako je například 50 Cent, Ice Cube a Tupac. Nyní díky výhernímu automatu Mr. Bling od vývojářské společnosti Habanero mají úplně všichni příležitost vyzkoušet si život Hip Hopové a rapové super hvězdy. Mimo to při tom mohou hráči vyhrát i pár nádherných cen. Celý tento automat je navržen tak, aby skvěle reprezentoval Hip Hop i rap.

Automat Mr. Bling Online Zdarma

 

Dokonce i symboly čísel a písmen jsou navrženy tak, aby vám připomněli úžasné hudební koncerty. Mimo symbolů písmen a čísel má ale tento vynikající výherní automat zdarma i tematicky laděné symboly, jako jsou například tanečnice, zářivá auta, platinové desky a další symboly. Samotná hra je velmi pohodová a jednoduchá. Dokonce i naprostí nováčci v herním průmyslu mohou tento automat ovládat bez žádných potíží. Ovládací panel je umístěn ve spodní části herní obrazovky a je opravdu jednoduchý na použití. Využít ho můžete pro změnu hodnoty sázky, hodnoty vsazených mincí a počtu aktivních výherních linií. Chybět vám nebude ani hazardní funkce, která dokáže zdvojnásobit všechny vaše výhry. Tento výherní automat zdarma obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Wild symbol zde představuje symbol Mr. Bling a scatter symbol má podobu dolarového znaku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti