Menu

Fairy Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fairy Queen

Hrací Automat Fairy Queen Online ZdarmaJste fanoušky výherních automatů, které to opravdu umí roztočit? Pak je Fairy Queen automatem, který si oblíbíte. Nicméně se jedná o výherní automat, který může být docela riskantní, ale na druhou stranu může být i pěkně vzrušující. Pokud něco takového hledáte, pak byste tuto hru měli rozhodně vyzkoušet. Fairy Queen vám poskytne skvělé šance na získání výhry. Tím nejlepším na této hře ale je, že když vyhrajete, tak vyhrajete opravdu vysokou částku. Zahrajte si i další výherní automaty zdarma jako například Deuces Wild a 100 Cats.

Hrací Automat Fairy Queen Online Zdarma

 

Při našem testování tohoto automatu jsme dokázali vyhrát přes stonásobek naší sázky, takže i když je tento automat riskantní, alespoň vyplácí opravdu slušné výhry. Co se týče celkového vzezření hry, tak je tu co vylepšovat. Zvláště pak grafická stránka a symboly, ale je nám jasné, že to není naprostou prioritou této hry. Také doprovodná muzika se po nějaké době zdá příliš monotónní, ale tu alespoň můžete vypnout a pokračovat ve hraní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti