Menu

Goblins Land

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Goblins Land

Hrací Automat Goblins Land Online ZdarmaSkřítci byli odjakživa lakomí, malí a nikdy nebyli ochotní podělit se o jejich poklady s ostatními, hlavně s lidmi. Skřítci obsaženi v tomto výherním automatu jsou ale výjimkou. Výherní automat Goblin’d Land pro vás vytvořila společnost Fugaso, které pochází z Ruska.

Hrací Automat Goblins Land Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích s 15 výherními liniemi. Automat se nachází v malinkaté vesničce plné skřítků. Na rozdíl od západních lakomých skřítků jsou tito skřítci pravým opakem a vypadají, jako byste se právě dívali na nějaký kreslený film od Looney Tunes. I když mají stejně ostré zoubky a vypadají jako divoši, nebudou ve vás vyvolávat žádnou hrůzu. Navíc jsou ochotni se s vámi o své poklady rozdělit. Dokonce i doprovodný soundtrack je vhodný pro kreslené pohádky a vyrovnává tak nerovnováhu vyvolanou děsivými obličeji jednotlivých skřítků.

Jak hrát

Po spuštění tohoto výherního automatu si nejdříve nastavte hodnotu svých sázek. Zvolte si hodnotu vsazených mincí, se kterými budete chtít hrát. Také si můžete nastavit hraní s více mincemi na každou výherní linii. Celý tento výherní automat vám bude připomínat staré dobré klasické automatové hry. Tou nejnižší možnou hodnotou vsazených mincí je 0,01 kreditů a maximální hodnotou je 1 kredit. Na každou výherní linii si můžete vsadit jednu minci s tou nejnižší hodnotou a potom bude mít vaše sázka hodnotu 0,15 kreditů. Těmi nejhodnotnějšími symboly v tomto automatu jsou šamani, kteří jsou wild symboly. Dalšími hodnotnými symboly jsou skřítci a totemy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti