Menu

Fast Money

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fast Money

Výherní Automat Fast Money Online ZdarmaFast Money je výherní automat zdarma od společnosti EGT, ze kterého si budete moci odnést balíky peněz. Ve srovnání s ostatními výherními automaty má tento automat poměrně plynulé výplaty. Stejně tak, jako i v mnohých jiných automatech, není použité téma nijak složité, abyste se s ním nemuseli potýkat. Tento výherní automat má pro vás příležitost si zahrát a vyhrát strategické výhry. Válce můžete roztočit i v režimu automatické hry a odpočinout si. V dolním pravém rohu herní obrazovky je umístěno oranžové tlačítko, které vám k tomuto účelu poslouží.
Výherní automat Fast Money nabízí celkem 10 fixních výherních linií na 5 válcích. Hodnotu vsazených mincí nemůžete během samotné hry zvýšit ani snížit, a to stejné platí i pro počet mincí. Jinak si ale můžete zvolit mezi sázkami 10, 200, 50 nebo 20. Nejvýše na vás bude čekat výhra v hodnotě 10 000 mincí, a to právě když se vám podaří spojit 5 wild symbolů na jedné výherní linii. Výhrami se tento výherní automat ale jen hemží.

Výherní Automat Fast Money Online Zdarma

 

Pokud jsou vaším cílem vysoké výhry, pak je tento výherní automat určen právě vám. Při každé vaší výhře můžete získat ještě vyšší částku pomocí hazardní hry, která může být opravdu výnosná. Jen není nutné ji hrát úplně po každé výhře. Pokud totiž v hazardní hře neuspějete, tak se vrátíte do základní hry bez žádné výhry.
I když je tento výherní automat zbaven jakýchkoli komplikovaných funkcí, na grafiku se zde rozhodně nezapomnělo. Tento výherní automat si užijí hlavně ti hráči, kterým se líbí automaty bez žádných zbytečných a přehnaných témat. Narazíte zde třeba na tradiční karetní symboly 9, 10, J, Q a K, které jsou většinou k vidění u starších hracích automatů. V tomto výherním automatu nebude vaši hru až na samotné výhry doprovázet ani žádný soundtrack.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti