Menu

Space Battle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Space Battle

Automat Space Battle Online ZdarmaVýherní automat Space Battle vytvořila společnost Fugaso, kterou můžete také znát pod názvem Future Gaming Solutions. Tento automat zpracovává futuristické téma a hráčům nabídne také skvělé funkce. Jedná se například o laserové kanóny, roboty nebo vesmírné lodi. Automat Space Battle se ale vyznačuje také výjimečným grafickým zpracováním. Rozkládá se na 5 válcích s 20 výherními liniemi a hráčům poskytne šanci na chvíli řídit vesmírnou loď a křižovat s ní vesmírem plným barevných planet a plynových mraků.

Automat Space Battle Online Zdarma

 

Tento výherní automat byl optimalizován tak, abyste si ho mohli zahrát v operačním systému Windows, Android i iOS. Samozřejmostí je i hraní na klasických počítačích. Grafická stránka automatu vypadá stejně kvalitně i na menších obrazovkách a při hraní vás bude doprovázet soundtrack podivné sci-fy hudby nebo spíše zvuků s občasným výbuchem laserů. Pokud se vám ale doprovodné zvuky nebudou líbit, můžete je kdykoli vypnout.

I když se jedná o futuristické téma, průběh hry patří mezi naprostý standard a ovládání je tradiční. Pro získání výher musíte spojovat stejné výherní symboly na sousedních válcích počínaje prvním válcem vlevo. Všechny výherní kombinace se tvoří pouze ve směru zleva doprava. Hodnota vašich výher bude záviset na konkrétních symbolech a délce výherní kombinace.

Mezi méně hodnotné herní symboly patří symboly hracích karet s hodnotou od kluka až po eso. Z obrázkových symbolů můžete tvořit výherní kombinaci již spojením dvou symbolů. Mezi tematické symboly patří symboly laserových kanónů, granátů, vesmírných stanic a vesmírných raket. Tím nejhodnotnějším symbolem je robot, který vám vyplatí až 5000x hodnotu vaší sázky na výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti