Menu

Neon Roulette Fugaso

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Neon Roulette Fugaso

Neon Roulette Fugaso Automat Online ZdarmaVýherní automat Neon Roulette patří do skupiny nových online ruletových automatů. Rulety patří ke klasickým kasinovým stolním hrám, které není možné nijak zvlášť vylepšit. Nyní si tyto stolní hry můžete zahrát i ve formě online automatů napříč různými online kasiny.

Neon Roulette Fugaso Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Neon Roulette vám nabídne naprosto klasickou hru, která je zde zabalena do neonového kabátu. Název tohoto automatu vám při tom příliš mnoho nenapoví, ale jedná se o klasickou evropskou ruletu. Hraje se pouze s jednou nulou a s malými sázkami, které vám ale nabídnou vyšší šance na získání výher. Výherní automat Neon Roulette je tak vhodný i pro začínající hráče. Zkušení hráči zde mohou naopak využít sousední sázky nebo jiné speciální sázky.

Pokud si vsadíte na tucty nebo na sloupce, tak budou mít vaše výhry hodnotu 2:1. Kdybyste si ale chtěli vsadit na jednotlivá čísla, tak budete mít kurz 35:1. Sázky je také možné rozdělit a tím získat kurz 17:1. Všechny tyto výhry jsou mnohem výhodnější, než výhry nabízené při nízkých sázkách při využití možnosti 50/50. V tomto případě máte možnost vsadit si pouze na černou nebo červenou barvu, sudé nebo liché číslo nebo vysoké nebo nízké číslo. Tyto sázky vám přinesou kurz 1:1.

Na vrchní straně herní obrazovky můžete během hraní využít možnosti zahrát si se speciálními sázkami, které vám umožní vsadit si třeba i na některou skupinu čísel.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti