Menu

Neon Blackjack Classic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Neon Blackjack Classic

Výherní Automat Neon Blackjack Classic Online ZdarmaNeon Blackjack Classic je výherní automat zdarma, který je dostupný na všech platformách společnosti Fugaso. Tento tvůrce výherních automatů je schopný vytvořit tradiční kasinové stolní hry, kterým ale dodává jedinečný nádech. Neon Blackjack je klasickou automatovou hrou, která ale byla vytvořena v jedinečném stylu. Rozdíly v tomto výherním automatu nejsou ale tak viditelné. Jedná se o klasický blackjack s jedním balíčkem karet, které mají neonové barvy. Při hraní budete používat nejvíce žetony, karty a stůl.

Výherní Automat Neon Blackjack Classic Online Zdarma

 

Neonová světla, použitá tímto automatem, nejsou ale příliš oslňující, aby pro hráče byl celý herní zážitek příjemný. Zároveň se můžete těšit na spoustu různých neonových barevných tónů. Na pozadí automatu je například umístěn neonově fialový hrací stůl, který svojí barvou propůjčí celé hře vzhled nočního klubu. Design tohoto výherního automatu byl dokončen masivním dřevěným okrajem, který vizuálně odděluje konec stolu od místa, kde sedíte vy.

Pokud jste žádný blackjack ještě nikdy před tím nehráli, tak byste se nejdříve měli seznámit s jeho pravidly. V blackjacku hráči dostanou dvě karty a dealer táhne také dvě karty pro sebe. Jednu z nich otočí lícem nahoru a druhou nechá lícem dolů. Cílem celé hry je dosáhnout co nejblíže hodnoty 21, ale nedostat se přes tuto hodnotu. Při hrání můžete zvolit možnost stání a pokračování s kartami, které už máte v ruce, nebo můžete táhnout další kartu. Pokud se přes 21 dostane dealer, je hra označena jako Bust a dealer prohrává.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti