Menu

Number One

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Number One

Automat Number One Online ZdarmaNumber One je výherní automat, který vám na svých válcích představí ta nejznámější jména z fotbalového světa. Jedná se hvězdy z minulosti i přítomnosti. Naprosto všechny symboly tohoto výherního automatu jsou spojeny s fotbalem a nabídnou vám spoustu nádherných výher. K získání výher budete moci využít 99 výherních linií, které jsou nastaveny fixně. K dispozici budete mít také běžný wild symbol i speciální wild symbol, který je na válce přidán při spinech zdarma.

Automat Number One Online Zdarma

 

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu online jsou vytvořeny jako kreslené postavičky vyobrazující fotbalové velikány, jako je například Maradona, Pelé, Lionel Messi nebo Christiano Ronaldo. Další symboly vyobrazují vše, na co můžete narazit při sledování jakéhokoli fotbalového zápasu. Jsou to fotbalové kopačky, šílení fanoušci, fotbalová branka a červená a žlutá karta. Tvoření výher je v tomto automatu velmi snadné a využít k tomu můžete i wild symboly. Pokud tedy máte rádi fotbal, tak se vám bude rozhodně líbit i tento výherní automat.

Funkce automatu

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici 5 válců se třemi řádky. Válce jsou umístěny do fotbalové branky a tím nejhodnotnějším symbolem vůbec je Christiano Ronaldo. Druhým nejcennějším symbolem je Lionel Messi a za ním pokračuje Pelé a Maradona.

Jakmile tento výherní automat spustíte, věnujte svoji pozornost nastavení vašich sázek. Hodnota vsazených mincí se může pohybovat od 0,01 až do 0,50. Na každou výherní linii si při tom můžete vsadit od 1 až do 10 mincí. Při hraní je možné využít také automatické točení válci v rámci automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti