Menu

Smoking Dogs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Smoking Dogs

Smoking Dogs Automat Online ZdarmaVýherní automat Smoking Dogs má velmi netradiční téma. Je totiž o psech, kteří trpí závislostí na tabáku. Uvidíte například psa, kterému z tlamy trčí cigareta a nemůže se jí prostě vzdát. Co se týče psů, tak ty jsou v tomto automatu zastoupeny různými rasami. Například je zde malý teriér nebo modrooký husky. Všichni psi mají ale jedno společné, kouří. Zatočte válci tohoto automatu online a uvidíte celou škálu kouřících psů, kteří vám ale přinesou nádherné peněžní výhry.

Smoking Dogs Automat Online Zdarma

Pokud patříte mezi zapřisáhlé milovníky psích mazlíčků, tak vás pohled na válce tohoto automatu možná vyděsí. Psy jsou totiž zalezlí vevnitř a kouří, místo toho aby si užívali své vlastní boudy na čerstvém vzduchu pod blankytně modrou oblohou. Pokud chcete ale získat nějaké skvělé výhry, budete se muset odhodlat válce tohoto automatu roztočit. Automat obsahuje 5 válců se třemi řádky, ale nejsou na něm vyznačeny žádné výherní linie. To je z toho důvodu, protože výhry můžete tvořit všemi směry. Počet výherních linií je 243.

Speciální herní funkce

Takto specificky nastavený počet výherních linií vám neumožní žádné změny, ale nastavit si můžete alespoň hodnotu vašich sázek tak, aby lepé odpovídali vašemu hernímu rozpočtu. Celková minimální sázka začíná na 25,00 mincích a nejedná se proto o výherní automat vhodný pro hráče s velmi napjatým rozpočtem. Maximálně je možné válce roztočit se 125 mincemi.

Součástí tohoto výherního automatu je i wild symbol, který se může zobrazit na druhém až pátém válci. Automat neobsahuje žádné scatter symboly, bonusové symboly, a dokonce ani spiny zdarma. Jako opravdoví hráči se tak budete možná cítit podvedení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti