Menu

Chili Baby

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chili Baby

Hrací Automat Chili Baby Online ZdarmaVýherní automat Chili Baby je energií nabitou automatovou hrou, kterou vytvořila společnost Casino Technology. Tématem tohoto automatu je Mexiko a karnevaly. Hráči si tak užijí pohledu na rozsáhlé klobouky, kytary a láhve plné tequilly. Hlavními symboly jsou Mexičan a karnevalová tanečnice.

Hrací Automat Chili Baby Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 3 válce se třemi řádky a 30 výherními liniemi. Speciálními bonusovými funkcemi tohoto automatu jsou hazardní hry, scatter symboly, spiny zdarma a expandující wild symbol.

Výherní automat Chili Baby se nejvíce hodí pro hráče, kteří hledají nekonečnou zábavu a jsou fanoušky karnevalů. Expandující wild symbol v tomto automatu může snadno zaplnit celý válec a přinést vám tak mnohem více výherních kombinací.

Herní symboly

Scatter symbolem je hořící chili paprička uprostřed hvězdy. Scatter symbol vám také vyplatí tu nejvyšší nabízenou výhru v hodnotě 30 000 mincí, kterou získáte za spojení pěti těchto symbolů. Mimo toho, že se jedná o ten nejhodnotnější symbol, vám tato pálivá chili paprička přinese i spiny zdarma. Pro to na válcích musíte zobrazit minimálně tři tyto symboly. Mezi další symboly patří například Mexičan, který vám vyplatí alespoň 10 000 mincí za výherní kombinaci z pěti symbolů. Symboly španělské kytary, klobouku, kaktusu a tequilly vám vyplatí maximálně 4000 mincí.

Výherní automat Chili Baby vám také nabídne hazardní hru, do které můžete vložit své výhry. Vaším úkolem je správně uhodnout následující kartu. Hazardní hra bude aktivována po každém kole s výhrou, pokud výhra nedosahuje více jak desetinásobku vaší sázky. Vaši výhru můžete zdvojnásobit při hádání barvy (červená, černá) nebo zčtyřnásobit uhodnutím karetní barvy (piky, kříže…).

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti