Menu

Barber Shop Uncut

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Barber Shop Uncut

Barber Shop Uncut Automat Online ZdarmaJe na čase navštívit místo, které je určeno výhradně pro pány. Tak si jen sedněte a relaxujte v tomto špičkovém holičství. Nechte si zastříhnout vaše vousy, odpočiňte si a vyhrajte u toho spoustu skvělých výplat.

Barber Shop Uncut Automat Online Zdarma

Tento výherní automat neobsahuje 3D grafickou stránku, ale i tak je jeho design neuvěřitelně originální a exkluzivní. Vy se budete nacházet v holičství a za okny se sem tam objeví nějaký stín, díky kterému bude vše vypadat opravdově. Navíc je zde spousta příležitostí na získání obrovských výher.

Vaším úkolem v tomto výherním automatu je vzít do rukou žiletku a nůžky a inkasovat své zákazníky. Automat se rozkládá celkem na 5 válcích se 40 výherními liniemi, které jsou nastaveny fixně. Znamená to, že musíte hrát se všemi najednou. Pokud chcete hrát s nižší sázkou, tak musíte zvolit celkovou sázku v hodnotě od 0,10 mincí. Hráči s vyšším herním rozpočtem mohou vsadit až 100,00 mincí na jedno zatočení.

Speciální herní funkce

Speciální funkce tohoto automatu představují ten nejlepší způsob, jak dosáhnout na ty nejlukrativnější výhry. Ve výherním automatu Barber Shop Uncut sice nenarazíte na žádnou bonusovou hru, ale speciálních funkcí je zde hned několik. Jsou zde například spiny zdarma, ale bez wild symbolů. Všechny výhry získané během spinů zdarma budou ale vynásobeny 3x. Mimo spinů zdarma je zde také funkce nekonečných výher, ve které můžete vyhrávat stále dokola.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti