Menu

Miss Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Miss Fortune

Miss Fortune Automat Online ZdarmaMiss Fortune je výherní automat, který naleznete na platformách společnosti Playtech. Tento automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a překvapí vás nádhernou grafikou s 3D animacemi.

Miss Fortune Automat Online Zdarma

 

V tomto hracím automatu poznáte Miss Fortune, se kterou se dostanete zpět do školy. Škola to ale není ledajaká, protože se jedná o školu kouzelnou, kde na vás čekají kouzelné předměty. Pozadí automatu tvoří záhadná a tmavá školní třída, ve které se nachází obrovská tabule a vedle ní stojí pan učitel. Ten je připraven své žáky naučit všemu, co se kouzel týče.
Počet výherních linií v tomto hracím automatu je nastaven fixně a vy si můžete vsadit sázky začínající na 0,01 kreditu až po 50,00 kreditů. Jakmile máte své sázky nastaveny, můžete se pustit do hraní a roztočit válce.

Herní symboly

Co se týče tabulky výher, tak ta obsahuje klasické symboly hracích karet v hodnotách 10, J, Q, K a A. Tyto symboly vám vyplatí nižší výhry. Mnohem vyšší částky získáte za symboly žabího prince, přesýpacích hodin a zeleného lektvaru.

Tento hrací automat obsahuje spoustu speciálních funkcí, na které při hraní můžete narazit. Například jsou zde speciální symboly, které vám přinesou ještě vyšší výhry. Wild symbolem tohoto automatu je křišťálová koule. Pokud tento symbol na válcích naleznete třikrát, aktivujete tím speciální funkci.
Křišťálová koule je symbolem, který vám v tomto výherním automatu přinese re-spiny válců a zároveň se jedná o wild symbol, který nahradí všechny ostatní herní symboly a vytvoří tak mnohem více výherních kombinací. Když navíc při hraní získáte scatter symboly, aktivujete tím spiny zdarma. Logo automatu může navíc otevřít i funkci kouzelné sbírky. Stačí tyto symboly zobrazit na prvním až čtvrtém válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti