Menu

Retro Reels Diamond Glitz

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Retro Reels Diamond Glitz

automat Retro Reels Diamond Glitz online zdarmaZažijte atmosféru starých klasických automatů v pětiválcovém automatu Retro Reels: Diamond Glitz. Tento online automat zdarma nabízí pětadvacet výherních linií a spoustu hodin skvělé zábavy. Vyniká především zajímavou tématikou, která se snaží napodobit skutečné výherní automaty, které jsou tak oblíbené třeba v Las Vegas.

automat Retro Reels Diamond Glitz online zdarma

 

Grafické zpracování patří mezi ty jednodušší a zvukové efekty jsou také věrné retro atmosféře a tam můžete očekávat spíše monotónní pípání, než propracované melodie. Skvělou inovací automatu zdarma Retro Reels: Diamond Glitz je možnost znovu protočit kterýkoli jednotlivý válec. Strategicky tak můžete investovat své prostředky pro možnost získání co nejziskovějších kombinací. Zajímavá tématika a bohatá hratelnost tento automat předurčují k tomu, abyste si ho alespoň vyzkoušeli.

Můžeme s klidem říci, že jsme si posvítili na tento online výherní automat a jeho pět zářících válců s 25 třpytivými výherními liniemi. Tato hra je součástí řady výherních automatů s názvem Retro Reels od společnosti Microgaming, a jako taková je naplněna řadou nestárnoucích herních symbolů s nádechem diamantového třpytu. Nejenže se výherní automat Retro Reels: Diamond Glitz třpytí díky své vynikající vizuální stránce. Vyjímá se také poskytnutím spousty vzrušujících herních funkcí. Například máte k dispozici volná zatočení, se kterými můžete vyhrát až úžasných 440 000 mincí. Hráči také mohou využít druhé šance díky funkci opětovného roztočení válců. Navíc je to skvělý způsob, jak trošku oživit jednotvárné roztáčení všech válců.

Retro Reels: Diamond Glitz může být, co se týče vizuální stránky, naprostou klasikou, ale navíc obsahuje pokročilé herní možnosti s adrenalinovou funkcí opětovného roztočení válců. Tato funkce v podstatě dává hráčům druhou šanci na získání výherní kombinace a na výhru tolik očekávaného jackpotu. Hráči díky této funkci mohou po každém zatočení válci znovu roztočit jeden z vybraných válců. Pokud tak potřebujete pouze jeden další dolarový symbol, abyste získali pět symbolů v řadě, můžete ho získat zmáčknutím tlačítka respin, které se objevuje pod každým válcem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti