Menu

Jade Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jade Treasure

Výherní Automat Jade Treasure Online ZdarmaJade Treasure je opravdu neodolatelný výherní automat zdarma, který obsahuje velkou dávku zábavných prvků a pochází z dílny vývojářské společnosti GameArt. Zároveň se jedná o výherní automat zdarma s čínským tématem, který se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Mimo to je tento výherní automat také vybaven bonusovými funkcemi, které hráčům pomohou vyhrát mnohem vyšší částky. Při každém zatočení zde mohou hráči obdržet až 50x úvodní sázky. Ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma s podobným nastavením se jedná o velmi štědrou částku. Nefrit je druh drahého kamene, který se nachází v Číně.

Výherní Automat Jade Treasure Online Zdarma

 

Tento úžasný výherní automat zdarma vám vlastnosti tohoto kamene přiblíží, takže si pak dokážete představit opravdovou cennost tohoto nádherného kamene, zvláště pro obyvatele Číny. Jak se totiž zdá, tak má tento kámen pro Číňany také spirituální hodnotu. Tento nádherný výherní automat zdarma je jedním z těch nejlépe vytvořených výherních automatů na světě. Grafická stránka, animace a další mediální prvky tohoto automatu se nedají naprosto s ničím srovnat. Jeho kvalita je tak výjimečná, jako je samotný nefrit. Samotný průběh hry je ale velmi jednoduchý. Tento výherní automat zdarma totiž neobsahuje naprosto žádná složitá pravidla. Výše sázek tohoto automatu se může pohybovat už od 0,01 mince a nejvyšší sázkou je 0,5 mince. Jedná se tak o velmi nízké sázky. Nejvyšší výhra tohoto automatu se rovná 500 mincím na jedno zatočení. Když vezmete v potaz, jak nízké sázky můžete v tomto automatu vsadit, tak se jedná o naprosto skvělou a uspokojivou výhru. 500 mincí ale není jediná vysoká výhra, kterou tento výherní automat nabízí. Vyhrát můžete také například 300 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti