Menu

Sir Blingalot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sir Blingalot

Výherní Automat Sir Blingalot Online ZdarmaSir Blingalot je výherní automat zdarma, který by měl rozhodně vyzkoušet každý herní nadšenec. Jednoduše řečeno, jedná se o ten nejhistoričtější a nejexotičtější výherní automat zdarma, který byl kdy vytvořen. Výherní automat Sir Blingalot zdarma je produktem vývojářské společnosti Habanero, která je jednou z vedoucích společností mezi všemi vývojáři výherních automatů zdarma a je velmi známá pro své vysoce kvalitní automaty. A právě to je z tohoto automatu znát již od prvního pohledu. Od samotného pozadí až po ten nejmenší detail nenarazíte na nic jiného, než na plynulou grafiku a nádherné animace. Všechny prvky navíc naprosto skvěle ladí se zvoleným tématem.

Výherní Automat Sir Blingalot Online Zdarma

 

Stejně jako většina výherních automatů od společnosti Habanero má i tento automat 5 válců, ale jeho počet výherních linií byl zvýšen na 50. To je skvělou zprávou, protože to znamená mnohem častější výhry. V tomto výherním automatu zdarma narazíte na jedinečnou sadu symbolů, které vás přenesou rovnou do středověké Evropy. Některé ze symbolů vám také mohou připomenout některé slavné pohádkové příběhy. Průběh hry je tak velmi zábavný. Automat neobsahuje žádná složitá pravidla a naučíte se ho ovládat během několika málo minut. Chcete-li si ale automat nejdříve vyzkoušet na nečisto, máte k dispozici i jeho online verzi zdarma. Nastavení sázek je naprostou hračkou. Musíte pouze zvolit hodnotu vaší mince, úroveň sázek a počet výherních linií. Nakonec stiskněte tlačítko spin a válce roztočte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti