Menu

Merry Spinning

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Merry Spinning

Hrací Automat Merry Spinning Online ZdarmaMerry Spinning je pětiválcový online výherní automat zdarma, ve kterém můžete získat výhry celkem na 25 výherních liniích. Hraní tohoto výherního automatu je skvělé hlavně chcete-li si připomenout slavnostní vánoční atmosféru. Každou výhru je navíc možné ještě vylepšit pomocí hazardní hry v Santově dílně. Vaším úkolem bude uhodnout, která hračka je zabalena a vaši výhru tak můžete zdvojnásobit. Hodnota sázek se v tomto automatu pohybuje od 0,03 do 3 mincí na výherní linii, což znamená maximálně 75 mincí. Společnost Booming Games navíc výherní automat Merry Spinning obohatila o automatickou funkci, se kterou můžete odehrát až 100 her bez zastavení. Jako symboly se zde objevují sobi, koledníci, elfové, sněhuláci, vánoční stromek, perníkový panáček, vánoční ponožky, Santa a dárky. Těmi nejdůležitějšími symboly jsou Santa Klaus s pytlem plným dárků a vánoční stromeček, který je wild symbolem. Vánoční stromeček může navíc nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů.

Hrací Automat Merry Spinning Online Zdarma

 

V tomto vánočně laděném online výherním automatu zdarma musí hráči jednotlivé symboly seřadit na sousedních válcích ve směru zleva doprava. Scatter symbol je jediný symbol, který vám přinese výhru z jakékoli pozice na válcích. Wild symbol vánočního stromečku vám vyplatí až 6000 mincí, ale scatter symbol vám vyplatí ještě o trošku více, 7500 mincí. Za tři symboly Santa Klause, který je scatter symbolem, vyhrajete navíc 10 spinů zdarma. Tato funkce může být při opětovném zobrazení Santy na válcích znovu obnovena. Celkově je tato hra i její grafická stránka naprosto dokonalá a nenajdete nic, co by mělo nějakou chybu. Průběh hry je plynulý a skvěle vás dostane do vánoční nálady. Veškeré grafické i doprovodné hudební prvky navíc hráče absolutně vtáhnou do hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti