Menu

Sweet Treats

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sweet Treats

Sweet Treats Automat Online ZdarmaJakmile se pustíte do hraní výherního automatu Sweet Treats, tak dostanete chuť na jahodovou omáčku, čokoládové tyčinky a bonbóny marshmallow. Všechny tyto sladkosti čekají pouze a jen na vás. Hráči si tento výherní automat mohou zahrát již se sázkou v hodnotě 1,20 mincí, což odpovídá 0,15 mincím vsazených na každou výherní linii. Výherní automat nemá žádnou vedlejší bonusovou ani hazardní hru. Vaše odměny tak budou z vysoké části pouze monetární výhry. Jako bonus se zde nachází scatter symbol, díky kterému získáte ještě vyšší výhry, ale ne žádné spiny zdarma. Celý tento výherní automat se jeví velmi kompaktním dojmem a radost hráčům přináší také jeho vysoká volatilita.

Sweet Treats Automat Online Zdarma

 

Scatter symbol tohoto výherního automatu je tím nejhodnotnějším symbolem, který vám vyplatí až 500 kreditů. Pro získání této částky ale na válcích musíte zobrazit devět scatter symbolů najednou. Tato výhra je navíc určena naprosto pro všechny hráče a ne jenom pro ty, kteří do hry vsadí tu nejvyšší sázku. Při hraní ale nečekejte žádné násobitele ani okamžité výhry.

Ovoce, zobrazené na válcích, vypadá jako opravdové. Možná tak dostanete chuť se do herní obrazovky přímo zakousnout. Vzhled tohoto výherního automatu je velmi barevný, kulatý a celkově tak působí rozmarným dojmem.

Speciální herní symboly

Symbol hvězdy s roztomilým obličejem je scatter symbolem a wild symbolem v jednom. Celý tento výherní automat je velmi jednoduchý a snadno se ho tak naučí ovládat naprosto všichni hráči, nezávisle na jejich předchozích herních zkušenostech. Když se to shrne, tak je výherní automat Sweet Treats jedinečnou a zábavnou hrou, od které se jen tak neodtrhnete.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti