Menu

Circus Evolution

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Circus Evolution

Automat Circus Evolution Online ZdarmaVýherní automat Circus Evolution se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Tento výherní automat vám nabídne spoustu funkcí v podobě dodatečných bonusových mini her, násobitelů výher nebo spinů zdarma. Rozptyl tohoto výherního automatu je nízký, což je pro vás výhodné, zvláště pokud nechcete hraní věnovat příliš mnoho času. Zde totiž budete vyhrávat ve srovnání s jinými výherními automaty velmi často. Nevýhoda je ale ve velikosti výher, které jsou poměrně nízké.

Automat Circus Evolution Online Zdarma

Tento výherní automat online se vyznačuje moderní, ale jednoduchou estetikou s 2D grafickou stránkou. Mezi symboly patří například cirkusoví artisti, tanečnice, krotitelé lvů a svalnatci. Samozřejmě nesmí chybět ani principál. Pokud se vám zadaří, můžete objevit i tygra se slonem, kteří v tomto cirkusu také vystupují.

Celý tento výherní automat je plný napínavých překvapení. Wild symbolem je klaun, který může nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Wild symbol nemůže nahradit speciální herní symboly. Symbolem aktivujícím spiny zdarma je vstupenka. Pokud se vám podaří spiny zdarma aktivovat, budou všechny vaše výhry vynásobeny 2x.

Funkce automatu

Tento výherní automat online pro vás má nachystané ještě jedno překvapení, které aktivujete třemi bonusovými symboly. V této mini bonusové hře bude vaším úkolem hodit šipkami proti točícímu se kolu s nafouknutými balónky. Při zasažení balónku odhalíte vaši bonusovou výhru. Bonusová hra bude ukončena po využití všech hodů a všechny vaše dosažené výhry budou sečteny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti