Menu

Viking Age

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Viking Age

Výherní Automat Viking Age Online ZdarmaVikingové fascinují nejvíce lidí na světě hned po pirátech a super hrdinech. Pokud i vás zajímají cesty a povídky o Vikinzích, pak je výherní automat Vikings Age tou pravou hrou právě pro vás. Nezáleží na tom, jestli budete tento 3D automat hrát za peníze nebo jen tak pro zábavu, můžete si ho zahrát v jakémkoli online kasinu operovaném softwarem společnosti Betsoft.
Jako většina výherních automatů této společnosti je automat Vikings Age také pětiválcem se 30 výherními liniemi. Grafická stránka je velmi uhlazená a vizuální efekty mají zase naprosto jasné kontury.

Výherní Automat Viking Age Online Zdarma

 

I když některým mohou připadat zelené zarostlé okraje už trošku moc. Symboly použité v tomto výherním automatu se všechny vztahují k bájnému životu Vikingů. Mimo hlavního hrdiny a zrzavé vikingské ženy zahlédnete v tomto automatu lodě, vlajky, kola, sekery, runy, vikingskou helmu, poklad a starého vikingského kapitána. S tímto skvělým výherním automatem pro online kasina společnost Betsoft znovu dokázala, že se jedná o jeden z nejlepších výrobců 3D automatů na světě. Tak si pojďte pro svoji dávku nordické mytologie a zahrajte si výherní automat Vikings Age právě teď.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti