Menu

Xmas Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Xmas Cash

Automat Xmas Cash Online ZdarmaPokud máte rádi Vánoce, tak se určitě zaraduje po zjištění, že Vánoce mohou tento rok přijít i dříve, a to díky výhernímu automatu Xmas Cash. Užijte si nádherně nazdobený vánoční stromeček s barevnými žárovkami a zlatými hvězdami. Zapomenout se nesmí samozřejmě ani na vánoční ponožky, které jsou plné dárků. Nechybí ani šťastně vypadající sněhulák a Rudolf. Vaše srdce poskočí radostí už ve chvíli, kdy na všechny tyto věci pomyslíte.

Automat Xmas Cash Online Zdarma

 

Naprosto všechno v tomto výherním automatu na vás dýchne vánoční atmosférou. Celý výherní automat vypadá, jako by to bylo překreslené pozadí nějakého opravdového vánočního stromečku. Herní pole má velikost 3×3 a je orámováno zlatými symboly. Každé dítě navíc potěší i možnost posadit se Santovi na klín. Ke hraní budete mít celkem k dispozici 9 výherních linií a tři válce.

Speciální herní symboly

I když všechny herní symboly vypadají velmi podobně a hráčům vyplatí slušné výhry, dva symboly jsou ale stále důležitější než všechny ostatní. Jsou jimi scatter symboly, které vám přinesou mnohem více výher. První scatter symbol má podobu dvou zvonečků s větvičkou jmelí a druhým scatter symbolem je vánoční stromeček. Každý z nich také nese příslušné označení scatter1 nebo scatter 2.

Za první scatter symbol vyhrajete 8 spinů zdarma při zobrazení jeho zobrazení třikrát. Jednotlivé výhry ze spinů zdarma budou vynásobeny násobitelem, který se k nim bude pojit. Dobrou zprávou je, že tyto spiny zdarma můžete obnovit znovu a znovu. Druhý scatter symbol aktivuje bonusovou hru výběru z možností. Postaví před vás tři možnosti a vy si z nich budete muset jednu vybrat. Když vyhrajete, tak se můžete radovat ze 111násobku vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti