Menu

Xmas Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Xmas Cash

Automat Xmas Cash Online ZdarmaPokud máte rádi Vánoce, tak se určitě zaraduje po zjištění, že Vánoce mohou tento rok přijít i dříve, a to díky výhernímu automatu Xmas Cash. Užijte si nádherně nazdobený vánoční stromeček s barevnými žárovkami a zlatými hvězdami. Zapomenout se nesmí samozřejmě ani na vánoční ponožky, které jsou plné dárků. Nechybí ani šťastně vypadající sněhulák a Rudolf. Vaše srdce poskočí radostí už ve chvíli, kdy na všechny tyto věci pomyslíte.

Automat Xmas Cash Online Zdarma

 

Naprosto všechno v tomto výherním automatu na vás dýchne vánoční atmosférou. Celý výherní automat vypadá, jako by to bylo překreslené pozadí nějakého opravdového vánočního stromečku. Herní pole má velikost 3×3 a je orámováno zlatými symboly. Každé dítě navíc potěší i možnost posadit se Santovi na klín. Ke hraní budete mít celkem k dispozici 9 výherních linií a tři válce.

Speciální herní symboly

I když všechny herní symboly vypadají velmi podobně a hráčům vyplatí slušné výhry, dva symboly jsou ale stále důležitější než všechny ostatní. Jsou jimi scatter symboly, které vám přinesou mnohem více výher. První scatter symbol má podobu dvou zvonečků s větvičkou jmelí a druhým scatter symbolem je vánoční stromeček. Každý z nich také nese příslušné označení scatter1 nebo scatter 2.

Za první scatter symbol vyhrajete 8 spinů zdarma při zobrazení jeho zobrazení třikrát. Jednotlivé výhry ze spinů zdarma budou vynásobeny násobitelem, který se k nim bude pojit. Dobrou zprávou je, že tyto spiny zdarma můžete obnovit znovu a znovu. Druhý scatter symbol aktivuje bonusovou hru výběru z možností. Postaví před vás tři možnosti a vy si z nich budete muset jednu vybrat. Když vyhrajete, tak se můžete radovat ze 111násobku vaší sázky.

No comments

Napsat komentář