Menu

Shaolin Spin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shaolin Spin

Shaolin Spin Automat Online ZdarmaShaolin Spin je pětiválcový video automat, který pochází z dílny vývojářské společnosti iSoftbet a nabízí úžasných 243 způsobů, jak získat výhry. Tento výherní automat zdarma obsahuje spoustu funkcí. Válce jsou prezentovány v hnědé barvě se zlatými ornamenty a doprovodná hudba hrající na pozadí je naprosto skvělá. Než se ale dáte do hraní, měli byste si nejdříve nastavit své sázky. Přednastavené sázky nabízí rychlou sázku 1-5, ale můžete si také nastavit hodnotu vsazených mincí od 0,01 do 0,10. Kliknutím na tlačítko auto spin roztočíte válce bez zastavení po předem nastavený počet her. Kliknutím na tlačítko spin válce roztočíte jen jednou.

Shaolin Spin Automat Online Zdarma

 

Wild symbolem tohoto výherního automatu zdarma je symbol Jing a Jang, který dokáže nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolu. Wild symboly se objevují na válcích číslo 3, 4 a 5 a jsou to expandující wild symboly. Bojovník shaolin je scatter symbolem a nabídne vám scatter výhry. Scatter výhry se skládají z celkové hodnoty vaší sázky, která je vynásobena 4x, 6x nebo 10x. Pokud se vám navíc na válcích podaří zobrazit tři a více scatter symbolů, pak aktivujete spiny zdarma. Počet spinů zdarma závisí na počtu symbolů. Vyhrát budete moci 10, 15 nebo 20 spinů zdarma. Všechny vaše výhry budou během spinů zdarma vynásobeny 3x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti