Menu

Spectra

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Spectra

Automat Spectra Online ZdarmaVýherní automat Spectra je výjimečný svým naprosto dokonalým designem a celkovým herním prostředím, které si oblíbí naprosto všichni hráči. Tento automat vyniká zvláště svým minimalizmem a efektivitou. Automat patří mezi video automaty ve stylu osmdesátých let minulého století. Některé prvky automatu vám mohou připomínat film Tron, ve kterém jeho hlavní hrdinové uvízli v počítačově vytvořeném světě.

Automat Spectra Online Zdarma

 

Tento výherní automat se od ostatních automatů odlišuje zvláště díky jeho speciální grafické stránce, která na herní obrazovce vytváří dokonalý počítačový svět. Automat vypadá jednoduše s jednobarevným černým pozadím a neonovými symboly. Jednotlivé symboly budou před vámi krásně svítit. Symboly ale i ovládací prvky jsou vytvořeny v minimalistickém stylu, ale zároveň jsou velmi atraktivní. Automat tak snadno přiláká nové hráče i zkušené veterány, kteří mají v oblibě automaty se sci-fi tématem.

Automat se rozkládá na 5 válcích s 30 výherními liniemi. Počet výherních linií je ale nastaven fixně. Spojování stejných symbolů na těchto výherních liniích vám přinese spoustu peněžních výher. Než ale začnete hrát, nastavte si v panelu nástrojů odpovídající sázku.

Herní symboly

Výhry v tomto automatu závisí na hodnotě vašich sázek a na jednotlivých symbolech, ze kterých vytvoříte výherní kombinaci. V případě, že budete mít při hraní štěstí, můžete kdykoli zvýšit vaše sázky a získat vyšší výhry. Také můžete využít funkci automatické hry, při které se válce automatu budou roztáčet bez vaší pomoci.

Symboly tohoto výherního automatu představují pentagramy, kosočtverce, čtverce, trojúhelníky a kruhy. Dalšími symboly jsou bary, zvony a čtyřlístky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti