Menu

Fairest of Them All

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fairest of Them All

Výherní Automat Fairest of Them All Online ZdarmaFairest of Them All je výherní automat, který je dostupný na všech platformách společnosti Playtech. Tento automat je tvořen 5 válci se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Pokud v tomto výherním automatu chcete získat ty nejvyšší výhry, tak se zaměřte na progresivní jackpot.

Výherní Automat Fairest of Them All Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje symbol zrcadla, který má funkci scatter symbolu. Zobrazte tento symboly na válcích 2x až 5x a budete mít šanci zahrát si spiny zdarma. Pokud se při spinech zdarma objeví na válcích princezna, bude uzamčena na svém místě. Když se ale objeví princezna znovu, tak vyhrajete násobitele výher. Pokud se objeví na válcích zlá královna, tak válce odemkne a vymaže také násobitele.

Za zobrazení tří skřítků na prvním, třetím a pátém válci se dostanete do dolu. Vaším úkolem je vybrat jednoho skřítka, kterého pošlete do dolu za vás, a on pak vyleze s vaší odměnou. Akci můžete opakovat do té doby, než se před vámi zobrazí nápis Collect. Vyhrát při tom můžete dodatečného skřítka, násobitele výher nebo možnost jít do dolu s TNT.

Když se na válcích zobrazí princezna, může zahájit kouzlo, které vám zajistí, že získáte zaručenou výhru. Princezna také může přilákat motýla, který zvýší počet scatter symbolů od 1 do 5. Sněhurka může také na válce fouknout zlatý nebo stříbrný prach a vylepšit tak pro vás všechny vaše možnosti. Progresivní jackpot můžete v tomto výherním automatu získat třemi různými způsoby.

Herní symboly

Symboly, které uvidíte na válcích tohoto výherního automatu, jsou známí hrdinové nebo záporné postavy z pohádky o Sněhurce a sedmi trpaslících.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti