Menu

Horror Castle Fugaso

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Horror Castle Fugaso

Výherní Automat Horror Castle Fugaso Online ZdarmaTento online výherní automat se přímo vyžívá v děsivém a hororovém tématu, které mezi tvůrci hracích automatů patří v poslední době mezi nejoblíbenější. Je k tomu ale velmi dobrý důvod. Všichni hráči tyto výherní automaty milují a líbí se jim hlavně přidaná dávka adrenalinu, které bylo dosaženo vyšším napětím, děsivými symboly a napínavou doprovodnou hudbou. Výherní automat The Horror Castle vytvořila společnost Fugaso a opravdu se jí toto téma podařilo. Děsivé téma je zde doplněno kreslenými postavičkami a skvělou hrou se světlem.

Výherní Automat Horror Castle Fugaso Online Zdarma

 

Téma tohoto hracího automatu připomíná období Halloweenu, a tomu odpovídají i jednotlivé symboly. Mezi nimi narazíte na obrovské pavouky, strašidla, lebky, dýně a černé kočky. Po stranách válců se nachází zelené příšerky, které mají místo hlav oranžové dýně. Symboly se v tomto automatu nejen postarají o skvělou atmosféru, ale také vám přinesou spoustu úžasných výher.

I když na trhu s výherními automaty existuje již spousta dalších automatových her s podobným tématem, tento automat fanoušky Halloweenu a strašidelných příběhů rozhodně nadchne.

Funkce automatu

Tento výherní automat obsahuje 5 válců, 25 výherních linií a skvělé vizuální efekty s velmi kvalitním zvukovým doprovodem a zábavnými funkcemi. I když jméno Fugaso není na trhu s výherními automaty ještě tak známé, jedná se o společnost, která se na tomto velmi kompetitivním trhu skvěle drží.

Součástí tohoto výherního automatu jsou i speciální funkce. Příkladem je funkce, kdy si zelené příšerky sundají hlavu a hodí ji na válce. V tomto případě se wild symboly změní na lepivé wild symboly a zůstanou na svých pozicích po jeden další re-spin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti