Menu

Wild Fight

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Fight

Wild Fight Automat Online ZdarmaStát se mistrem bojových umění zabere celý život, ale díky vývojářské společnosti Red Tiger je nyní sen o šampionovi v bojovém umění na dosah ruky. Úžasný výherní automat Wild Fight vám představí opravdový život mistrů Kung-Fu, ale také vám dovolí odnést si domů neskonale vysoké výhry. Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců s 20 fixními výherními liniemi. Pokud se jedná o samotnou hru, tak nastavit můžete pouze hodnotu vaší sázky. Počet výherních linií nastavit nelze. Právě proto se také automat Wild Fight označuje za jeden z těch nejjednodušších automatů na celém světě. Mimo to ale spojuje také moderní svět automatů s tím tradičním, což vám bude hned jasné po prohlédnutí nabízených symbolů.

Wild Fight Automat Online Zdarma

 

Mimo tematicky laděných symbolů se v tomto výherním automatu zdarma nachází i tradiční symboly hracích karet, které jsou velmi běžné v tradičních výherních automatech. Výherní automat Wild Fight na vás bude hned od prvního okamžiku působit divokým dojmem. Jeho téma je divoké, grafická stránka s animacemi a doprovodnou hudbou jsou také divoké a dokonce i jednotlivé symboly, průběh hry, systém výplat a bonusové funkce jsou divoké. Automat tak dostál svému jménu. V jeho nabídce je navíc hned několik bonusových funkcí. Nechybí zde wild symboly, symbol výher a symbol pro spiny zdarma. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly, symbol výher vám vyplatí okamžitou výhru v hodnotě až 888 násobku vaší sázky a symbol spinů zdarma aktivuje bonusové spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti